****

 *** اگر به دنبال راهكارهايي تضميني براي لذت دادن هر چه بيشتر و عميق تر به شوهرتان هستيد تا او هرگز از بودن با شما سير نشود و همواره برايش تنوع و تازگي داشته باشيد و از همبستري با شما حسابي لذت ببرد مطالعه اين مطلب فوق العاده و جديد را از دست ندهيد، تكنيك هايي علمي اين اثر در كوتاه ترين زمان ، افزايش چند برابري لذت همسرتان را براي شما به ارمغان مي آوردبراي اطلاعات بيشتر روي عكس زير كليك كنيد:

 

 

خود ارضایی در زنان و دختران

خود ارضایی با رسیدن به لحظه‌ی اوج لذت جنسی، ارگاسم، به پایان می‌رسد.

خود ارضايي كاملا بد زشت و يك عمل غير اخلاقي و گناه كبيره مي باشد. و ثابت شده هرگز انجام اين كار از نظر پزشكي نه تنها به صلاح نيست بلكه به شدت زيان آور و داراي عوارض متعدد از جمله ضعف اعصاب ، ضعف بينايي ، لرزش زودهنگام دست و پيري زودرس ، انزال زودرس ، فراموشي در جواني ( آلزايمر) و ... براي شخص مي باشد. 


توصيه اكيد مي كنم عزيزاني كه اين مشكل را دارند حتما حتما نسبت به ترك اين عمل قبيح اقدام كنند راهكارهاي لازم در همين وبلاگ ارايه شده كافيست به موضوع خود ارضايي در پنل سمت چپ مراجعه كنيد و از روشهاي متعددي كه براي ترك اين كار ارايه شده استفاده كنيد.

پس فراموش نكنيد خود ارضايي عامل شوم تباهي جواني و پيري زود رس شماست  و از همه مهم تر حرام است و صد البته در توبه به روي گنه كاران باز!!!!


موضوعات مرتبط: خود ارضایی ، مربوط به خانومها

 
تاريخ : سه شنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۸۸ | 22:18 | نویسنده : نيوشا |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.